Get Adobe Flash player

B od Čertova kopýtka

Vše necháváme na přírodě, trochu i náhodě, protože veškeré předchozí plánování dopadlo špatně. Jen blázen by vsadil na to, že se trefíme na velikonoční odpoledne, konec čuvačího víkendu.  Díno přišel na koledu a byl radostně uvítán. Příležitost dělá zloděje. Barunka si vybrala naprosto stejně jako my, o jiného pejska vůbec nestála. Mohla si všechny na čuvačím víkendu dobře prohlídnout, pejsků tam málo nebylo. Oči měla však  jen pro jednoho.

 

GABRA Janin ranč

Krevní linie: Azur

DAN Šťastný pes

Krevní linie: Ibro

 

Datum krytí: 5. 4. 2010

Datum narození: 6. 6. 2010

Koeficient příbuznosti: 3,125% Rodokmen štěňátek

Pejsci: 5 - Bart, Barry, Belzebub, Bert, Brian

Fenky: 4 - Barbucha, Barra, Britta, Bryannah

Inbreeding coefficient: 3,125% Pedigree of puppies

 

Dan Šťastný pes - Dino je krásný pes, s úžasnou povahou, milující rodinu a děti. Panička o něm říká, že by se na něm dalo dříví štípat. Je to dobrý hlídač a při ochraně pána se z něj stává divoká šelma. Výcvik zvládá s přehledem a čuvačím nadhledem. V létě 2009 složil zkoušku ZOP. Je držitelem mnoha výstavních ocenění např. Český junior šampion, Český šampion a Český grand šampion, Interšampion, 2. místo v závěrečné soutěži národních plemen na Světové výstavě na Slovensku v roce 2009.

 

Štěňátka z tohoto spojení mají předpoklad výborných povah po obou rodičích, snazší cvičitelnosti, protože oba rodiče jsou pracovně vedeni. Větší předpoklad dobré ovladatelnosti při správném vedení štěňátek. Budou z nich výborní hlídači, skvělí kamarádi nejen do rodin s dětmi, ale i s výstavními předpoklady.  Po rodičích elegantní, hbití, ostražití a neúplatní, lehce pohybliví (což by kdysi ocenil hlavně bača, kdy dával přednost temperamentnímu psu), energičtí, avšak né hyperaktivní.

 

Pokud se rozhodnete pro jakoukoliv volnočasovou aktivitu, stonásobně vám ji pejsek oplatí. Pokud vytrváte a nenecháte se drobnými neúspěchy odradit, není větší zadostiučinění z vámi vynaložené práce, když vidíte, jak se vašemu štěňátku něco nového  povede a jakou z toho má z toho obrovskou radost, kterou s vámi sdílí.

 

Pokud hledáte přítele na procházky či k dětem,  parťáka na výstavy, výcvik nebo další zájmy, určitě si u nás parťáka vyberete.

 

stužka jméno porodní váha (g) 17.6.2010
tmavěmodrá Barry 420 930 v novém domově
hnědý Bart 420 702 v novém domově
béžová Bert 500 1290 v novém domově
šedivá Belzebub 560 1450 zůstává doma
tmavězelená Brian 400 843 zůstává doma
červená
Britta 410 841 v novém domově
žlutá
Barra 430 955 v novém domově
růžová
Barbucha 370 883 v novém domově
světlezelená
Bryannah 377 806 v novém domově

 

Více informací o veškerém dění kolem štěňátek, naleznete v následujících článcích.